TVP Seriale – polski kanał Telewizji Polskiej, nadający głównie seriale, którego start miał miejsce 6 grudnia 2010 roku o godzinie 6:00.

Miejsce pracy Stanowisko Szczegóły
TORUŃ

Doradca Klienta
(pobierz plik PDF)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywna sprzedaż usług telekomunikacyjnych poprzez obsługę Klienta w terenie
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Raportowanie działań sprzedażowych
  • Budowanie trwałych relacji z Klientami
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Kolportaż materiałów reklamowych

MILE WIDZIANIE:

  • Doświadczenie na stanowisku Doradcy Klienta / Przedstawiciela Handlowego
  • Własny samochód

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę Zlecenie
  • Nieograniczone wynagrodzenie - prowizyjne (uzależnione od efektów sprzedaży)
  • Atrakcyjny system premiowo - motywacyjny
  • Elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV na adres praca@petrus.com.pl lub złożenie dokumentów w Biurze Obsługi Klienta w Toruniu (ul. Łyskowskiego 29/35) od poniedziałku do piątku w godz. 800 – 1800.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883).”

Promocje: Formularz zamówienia
Oferta: Telewizja HD
Oferta: Internet
Oferta: Telefon Stacjonarny
Oferta: Platforma Telewizyjna Petrus - VoD
Życzenia Wielkanocne